Axure RP Enterprise

AXURE RP ENTERPRISE z AXURE SHARE

Dzięki korzystaniu z Axure RP Enterprise, zespoły mogą wspólnie tworzyć prototypy i specyfikacje oraz publikować je na serwerze Axure Share Enterprise. Axure Share Enterprise jest utrzymywany na serwerach zapewniając wymaganą ochronę interesów oraz bezpieczeństwo.

Łatwe publikowanie i dyskutowanie

Wystarczy kliknąć przycisk w Axure RP, aby opublikować na serwerze Axure Share Enterprise. Axure Share generuje projekt do HTML i zapewnia link do dzielenia się danymi ze swoim zespołem. Możliwe jest także prowadzenie dyskuscjiw celu zebrania informacji zwrotnych bezpośrednio w przeglądarce.

Zorganizowana współpraca

Program Axure RP pozwala wielu ludziom pracować na tym samym pliku w tym samym czasie, dzięki czemu ułatwiona jest praca zespołowa. Tworzenie projektu zespołowego w Axure Share Enterprise oraz używanie systemu logowania i wylogowywania w celu zarządzania zmianami. Program zachowuje także historię wszystkich zmian wraz z notatkami dla każdego logowania.

Platforma do aktywnego projektowania

Z programem Axure RP można pracować razem w celu stworzenia i utrzymania biblioteki widżetów złożonych z szablonów, elementów interfejsu użytkownika, wzorców projektowych, ikon i innych elementów wykorzystywanych w rozwiązaniach biznesowych. Po utworzeniu, każdy kto otrzymał dostęp, może załadować biblioteki z Axure Share Enterprise oraz używać ich w swoich projektach.

Zarządzanie uprawnieniami i dostępem

Wyłącznie w wersji Axure Share Enterprise konta mogą być przypisane do konkretnych ról: administratora, autora i recenzenta. Administratorzy tworzą i kontrolują dostęp do obszarów roboczych, które stanowią współną przestrzeń dla publikowanych projektów i współpracy przy projektach zespołowych. Autorzy mogą publikować należące do nich obszary robocze. Natomiast recenzenci mogą pzeglądać dane, ale nie mogą wprowadzać zmian.

Więcej o rodzajach licencji

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405