Warning: Illegal string offset '_id' in /wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-helper.php on line 128

O programie

Diagramy, prototypy i specyfikacje - wszystko w jednym miejscu

Program Axure RP dostarcza narzędzia służące do osiągania najlepszych rozwiązań i ułatwienia współpracy w zespole. Począwszy od tworzenia diagramów i zrzutów ekranu, po tworzenie diagramów, prototypów i specyfikacji. Program Axure RP przechowuje analizy i projekty w jednym miejscu i łatwym do publikacji.

Szybkie i elastyczne tworzenie diagramów

Przygotowywanie schematów blokowych, szkieletów, makiet, schematów aktywności użytkowników, tablice pomysłów i wielu innych. Aby stworzyć nowy diagram wystarczy przeciągnąć myszką i upuścić element w wybranym miejscu z wbudowanych lub niestandardowych bibliotek do tworzenia diagramów. Następnie możliwe jest ustawienia właściwości diagramu: wypełnienia, gradientów, stylów linii oraz formatowanie tekstu.

Łatwe w publikacji

Wystarczy kliknąć myszka a program Axure RP opublikuje Twoje diagramy i prototypy w Axure Share w chmurze lub wewnątrz przedsiębiorstwa. Wystarczy wysłać link (oraz hasło), aby inni mogli zobaczyć Twój projekt w przeglądarce. Dla urządzeń mobilnych należy użyć przeglądarki Axure Share App dla systemów iOS oraz Android.

Kompatybilne przeglądarki & platformy mobilne

Prototypowanie bez pisania kodu

Tworzenie interaktywnych diagramów lub wysoce funkcjonalnych, bogatych prototypów z logiką warunkową, dynamicznymi zawartościami, animacjami, funkcjami matematycznymi oraz interakcji opartych bez potrzeby pisania nawet jednej linii kodu.

Zintegrowana dokumentacja

Opisywanie diagramów i prototypów w celu śledzenia zadań lub przechowywania informacji na temat danego projektu. Program pomaga w organizacji notatek w oddzielne pola, które są przeznaczone dla różnych odbiorców. Dodatkowo można prezentować je w formacie HTML lub w automatycznie wygenerowanym dokumencie Word.

Łatwiejsza współpraca zespołowa

Program Axure RP pozwala pracować wielu osobom na tym samym pliku w tym samym czasie, co sprawia, że współpraca z zespołem jest niezwykle prosta. Tworzenie projektu zespołowego za pomocą Axure Share lub SVN oraz używanie systemu logowania i wylogowywania się z systemu zarządzania zmianami. Program także pamięta historię zmian wraz z natatkami dotyczącymi każdego logowania.

Axure Cloud

Axure Cloud to aplikacja pozwalająca na szybkie tworzenie prototypów i specyfikacji projektowych na podstawie szkiców i materiałów graficznych, a także publikowanie bezpośrednio z Axure RP. Program umożliwia udostępnianie zasobów i przeglądanie ich m.in. z Axure RP, Sketch czy Adobe XD.
Axure Cloud występuje w dwóch wariantach: w wersji Free i for Business

Axure Cloud

Wygoda pracy z ulubionymi programami. Możliwość publikacji z Axure RP lub importu ekranu z innych programów projektowych, tak by wszystkie materiały online mieć w jednym miejscu. Zasoby można udostępniać i omawiać za pomocą wygodnych komentarzy.

 • Hostowanie projektów Axure RP
 • Hostowanie projektów Sketch, Fugma i Adobe XD
 • Hostowanie projektów graficznych
 • Dyskusje i komentarze
 • Sprawdzanie i przekazywanie zasobów
 • Tworzenie prototypów projektowych
 • Do 1000 projektów
 • Integracja powiadomień
 • Dostępna aplikacja mobilna

Axure Cloud for Business

Axure Cloud dla firm ułatwia współpracę zespołową i pozwala na uzyskiwanie jeszcze lepszych efektów. Aplikacja pozwala hostować prototypy Axure RP do testowania przez użytkownika, udostępniać zasoby projektowe z takich programów jak Sketch, Adobe XD czy Figma oraz publikować historie użytkowników.

Wersja biznesowa Axure Cloud umożliwia zarządzanie kontami i uprawnieniami na serwerach Axure oraz własnych.

Wersja dostępna jest jako subskrypcja miesięczna. W przypadku zainteresowania zakupem prosimy o kontakt.

 • Hostowanie projektów Axure RP
 • Hostowanie projektów Sketch, Fugma i Adobe XD
 • Hostowanie projektów graficznych
 • Dyskusje i komentarze
 • Sprawdzanie i przekazywanie zasobów
 • Tworzenie prototypów projektowych
 • Do 1000 projektów
 • Integracja powiadomień
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Własna domena firmy: domain.axure.cloud
 • Zarządzanie użytkownikami/logowanie jednokrotne

Dlaczego program Axure RP?

Niejasne plany prowadzą do ryzykownych projektów. Zaczynanie produkcji z brakującymi wymaganiami, błędnymi założeniami lub brakiem porozumienia sprawia, że projekt ma duże prawdopodobieństwo niepowodzenia. Odkrycie problemów zbyt późno w projekcie nie jest dobre. Niedotrzymanie terminów, frustrujące przeróbki, malejące morale zespołu oraz niepotrzebne generowanie kosztów dla firmy.

Program Axure RP eliminuje ryzyko niepowodzenia. Dzięki temu narzędziu zespoły biznesowe i projektowe mogą analizować problemy, tworzyć rzwiązania konstrukcyjne, a także tworzyć interaktywne prototypy przed jakimkolwiek pisaniem kodu lub obróbką grafiki w Photoshopie. Dodatkowo można przetestować prototypy od strony przyszłych użytkowników. Dzięki temu można zebrać znaczące informacje zwrotne, aby potem podjąć świadome decyzje dotyczące wybory właściwego rozwiązania. Po uzyakaniu odpowiednich rozwiązań , prototypy i specyfikacje tworzone w Axure RP mogą być modyfikowane przez wielu współpracowników w jednym czasie. Dzięki temu cały zespół pracuje razem, aby dostrarczyć najlepszej jakości efekt końcowy.

Więcej o Axure Enterprise
Więcej o Licencjach 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405